Cenu aprēķins individuāliem pasūtījumiem

Šajā sadaļā pieejami kalkulatori, lai aprēķinātu cenas un kopējās izmaksas dažādiem SIA Latsketch piedāvātajiem produktiem. Kalkulatori ir izstrādāti atbilstoši aktuālajām izejmateriālu un ražošanas izmaksām. Tā kā katram klientam ir savas specifiskās prasības uz kokmateriāliem, aprēķinos iespējams izvēlēties sev vēlamās opcijas. Šīm cenām ir informatīvs raksturs, lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, sazinies ar mums.

Ārējās apdares materiālu cenu kalkulators. Spied šeit, lai atvērtu.

Ja nepieciešami materiāli, kas paredzēti izmantot āra apstākļiem, izmantojiet šo kalkulatoru. Aprēķins paredzēts ārējās apdares dēļiem un dažādiem dekoratīvajiem elementiem (piemēram, logu aplodām, dažāda veida līstēm) un cita veida ēvelētiem materiāliem. Ārējās apdares materiālus izgatavojam tikai no žāvētiem kokmateriāliem (18 - 21 %) un pārsvarā tie ir priedes vai egles kokmateriāli garumā 4,8 m.

Ja nepieciešami materiāli, kas paredzēti izmantot iekštelpās, izmantojiet šo kalkulatoru. Aprēķins paredzēts iekšējās apdares dēļiem, parketa dēļiem un dažāda veida līstēm, piemēram, grīdlīstēm, logu un durvju aplodām, kā arī cita veida ēvelētiem materiāliem. Iekšējās apdares materiālus izgatavojam tikai no žāvētiem kokmateriāliem (8 - 12 %). Pārsvarā izmantojam priedes, oša, ozola un bērza kokmateriālus. Ražošanā izmantojam augstas kvalitātes "galdniecības izejmateriālu", lai iegūtu pašu augstāko kvalitāti iekšējās apdares materiāliem.

Līklīniju koka grīdas segumu cenu kalkulators. Spied šeit, lai atvērtu.

Ja nepieciešams izveidot unikālu, ilgtspējīgu un dabisku telpas grīdas segumu, izmantojiet šo kalkulatoru. Līklīniju koka grīdas segumi tiek ražoti no augstas kvalitātes masīvkoka un tiek žāvēti kaltē (koksnes mitrums 8-12 %). Tā kā ražošana notiek pēc pasūtījuma, iespējamas dažādas koku sugas un tehniskie parametri.

Ja nepieciešami masīvkoka pakāpieni, izmantojiet šo kalkulatoru. Pakāpienus izgatavojam no augstas kvalitātes masīvkoka līstēm visā garumā (pakāpieni nav ''stiķēti''). Kalkulatorā iespējams aprēķināt taisnstūrveida pakāpienu izmaksas nepieciešamajam projektam, iekļaujot dažāda veida pakāpienus (piemēram, pievienot platformas izmērus vai iekļaut gan pakāpienu, gan pretpakāpienu izmērus).