SIA Latsketch ir dibināts 2017. gada februārī un atpazīstamību guva ar ideju par inovatīva dizaina, augstas kvalitātes koka grīdas segumu (līklīniju koka grīdas segumu) ražošanu Latvijā. Ideja par līklīniju koka grīdas segumu ražošanu radās 2015. gadā - studiju procesā, kad tika secināts, ka šādi grīdas segumi Latvijā netiek ražoti. Uzņēmuma īpašnieki, neatlaidīgi strādājot pie idejas,  2017. gada 23. februārī nodibināja SIA "Latsketch". SIA "Latsketch" bija pirmais uzņēmums Latvijā, kas rūpnieciski, pēc pašu izstrādāta tehnoloģiskā procesa klientiem piedāvāja līklīniju koka grīdas segumus. 

Uzņēmuma galvenais mērķis ir izgatavot un saviem klientiem piedāvāt augstākās kvalitātes iekšējās un ārējās apdares materiālus no masīvkoka. Šis mērķis ir ietverts arī uzņēmuma nosaukumā "Latsketch". Nosaukuma daļa Lat raksturo mūs, jo esam vietējie uzņēmēji, kas, ražojot augstākās kvalitātes apdares materiālus, nes Latvijas vārdu pasaulē. Savukārt nosaukuma daļa Sketch raksturo, ka no idejas top skice, kas pārtop par lielu projektu. 

Attīstoties uzņēmējdarbībai un pieprasījumam, esam paplašinājuši piedāvāto  masīvkoka iekšējās un ārējās apdares materiālu klāstu un saviem klientiem piedāvājam materiālus gan ar līklīniju, gan klasisku, gan restaurācijas prasībām atbilstošu dizainu :

  • Līklīniju apdares materiāli – Šī apdares materiālu grupa ir SIA Latsketch lepnums un atpazīstamības zīme. Sākotnēji uzņēmums ražoja un piedāvāja tikai koka grīdas segumus, bet pašlaik, balstoties uz klientu pieprasījumu, tiek piedāvāti arī sienu apdares materiāli un materiāli mēbeļu ražošanai ar līklīniju dizainu. Produkts ir unikāls ar savu dizainu, tādēļ tas ieinteresē dažādu jomu profesionāļus, piemēram, dizainerus un arhitektus, kas ir arī galvenā šī produkta mērķauditorija.

  • Iekšējās un ārējās apdares materiāli – lai gan piedāvājam klasiska dizaina apdares materiālus, tie tiek izgatavoti pēc klienta dotās specifikācijas un visbiežāk tādi nav pieejami būvniecības veikalos. Šādu produktu mērķauditorija ir privātmāju īpašnieki un būvnieki, kuri veic ēku būvniecību, un kuriem ir nepieciešami specifiska izmēra (biezuma, platuma, garuma) apdares materiāli ar noteiktu šķērsgriezuma profilu. 

  • Restaurācijas prasībām atbilstoši apdares materiāli – apdares materiāli tiek izgatavoti atbilstoši iesniegtajam, vēsturiskajam apdares materiālu paraugam. Šādu apdares materiālu ražošana notiek sadarbojoties vadošajam būvniekam vai arhitektam ar SIA Latsketch ražošanas vadītāju.  Visbiežāk šādus pasūtījumus veic, atjaunojot vēsturiskās ēkas, kurām ar Ministru kabineta vai pašvaldību saistošajiem noteikumiem ir stingri noteikti parametri kādiem jābūt apdares materiāliem. 

SIA "Latsketch"

  • Izmantojam augstākās kvalitātes klases kokmateriālus.
  • Modernas ražošanas iekārtas, inovatīvi tehnoloģiskie risinājumi.
  • Zinoši un atsaucīgi darbinieki.
  • Sniedzam individuālu pieeju katram klientam.
  • Nodrošinām produkcijas piegādi un bezmaksas attālinātas konsultācijas par piedāvātajiem produktiem.

Sakām lielu paldies visiem mūsu atbalstītājiem, it īpaši