Masīvkoka galdi

Visi mūsu ražotie produkti tiek izgatavoti no īsta masīvkoka. Izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus. Veicam rūpīgu projektēšanu, lai konstrukcija nodrošinātu drošu un stabilu galda ekspluatāciju. Individuāliem projektiem veidojam vizualizācijas, kas tiek saskaņotas ar klientu. Apstrādi veicam ar dabīgiem apstrādes līdzekļiem (eļļu un vasku), kā arī piedāvājam tonēšanu un lakošanu.

 • Galda kājas izgatavojam no masīvkoka vai metāla.
 • Iespējami dažādi toņi un apstrādes metodes. Pārsvarā izmantojam dabīgas eļļas un vasku.
 • Ražošanā izmantojam - priedes, oša, ozola, bērza masīvkoku - citas koku sugas arī varam piemeklēt.
 • Plašas dizaina iespējas. Šeit apskatāmi mūsu izgatavotie galdi - Galerija.
 • Galdus izgatavojam pēc pasūtījuma. Uz vietas pieejamie galdi apskatāmi mūsu e-veikalā šeit:

Galds

Galds

Galds

Biroja galdi

Pēc pasūtījuma izgatavojam biroja galdus. Iespējams izgatavot vēlamajos izmēros. Izmantojam augstas kvalitātes materiālus - pēc izvēles oša vai ozola masīvkoks. Rāmis tiek izgatavots no metāla.  Apstrādi veicam ar dabīgiem apstrādes līdzekļiem. 

 • Metāla galda kājas - gruntētas un krāsotas (iespējams saskaņot jebkuru toni).
 • Virsmas apstrāde tiek veikta ar dabīgiem apstrādes līdzekļiem (eļļa un vasks), iespējams veikt arī tonēšanu un lakošanu.
 • Galda virsma - oša vai ozola masīvkoka plātne.
 • Galda izmēri tiek saskaņoti ar klientu.
 • Nodrošinam galdu piegādi un uzstādīšanu.
 • Izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma.

Galds

Galds

Galds

Žurnālu galdiņi

Izgatavojam unikālus žurnālu galdiņus. Ražošanā izmantojam gan masīvkoku, gan metālu. Šāda dizaina žurnālu galdiņi iederēsies jebkurā interjerā. Ja nepieciešams, izgatavosim arī citos izmērus, kā arī varam piemeklēt citus dizainus.

 • Žurnālu galdiņi tiek izgatavoti no masīvkoka - osis, ozols, priede u.c. Galda kājas iespējams izgatavot arī no metāla.
 • Iespējami dažādi toņi un apstrādes iespējas.
 • Virsmas izmēri 580 mm x 1040 mm. Augstums 410 mm. Individuāli izmēri.
 • Izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma.

Žurnālu galdiņš

Žurnālu galdiņš

Žurnālu galdiņš

Plaukti un virsmas vannas istabai

Pēc pasūtījuma izgatavojam plauktus/galdus vannas istabai. Izmantojam augstas kvalitātes materiālus. Lai masīvkoka plauktus un virsmas varētu izmantot vannas istabā (telpās, kurās ir paaugstināts mitrums), ražošanā izmantojam līmi, kas paredzēta šādiem ekspluatācijas apstākļiem, kā arī koksne ir profesionāli apstrādāta ar piemērotiem (dabīgiem) apstrādes līdzekļiem - eļļu un vasku. Iespējams izgatavot arī atbilstošas metāla detaļas.

 • Metāla konstrukcijas tiek gruntētas un krāsotas (iespējami dažādi toņi).
 • Virsmas izgatavojam no ozola, osi, kā arī citām koku sugām.
 • Individuāli izmēri.
 • Nepieciešamības gadījumā iekļaujam nepieciešamos stiprinājumus vai veicam montāžu.
 • Izgatavojam individuāli pēc pasūtījuma.

Plaukts

Plaukts

Plaukts

Galda virsmas

Izgatavojam masīvkoka galda virsmas pēc klientu iesniegtiem izmēriem un saskaņojot vēlamo dizainu. Izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus. Standarta biezumi virsmām ir 20 mm vai 40 mm. Virsmās iespējams izveidot frēzējumus, piemēram, sadzīves tehnikai virtuvēs vai izlietnei vannas istabās. Apstrādi veicam ar dabīgiem apstrādes līdzekļiem - eļļu un vasku, kā arī iespējams arī tonēt un lakot.

Galda virsma

Galda virsma

Galda virsma

Masīvkoka gultas

Individuāli izgatavotas masīvkoka gultas. Cenā ietilpst koka rāmis, kā arī redeles. Gultas izgatavojam, kas piemērotas standarta izmēra matračiem vai pēc individuāliem izmēriem. Veicam pilnu ražošanas ciklu, sākot jau no projektēšanas un kokmateriālu sagatavošanas līdz gatavam produktam, tādēļ nodrošinām augstāko kvalitāti. Izmantojam augstvērtīgus kokmateriālus, kas paredzēti galdniecības vajadzībām. Gultas augstumu varam pielāgot matracim (nepieciešams zināt matrača biezumu). Gultas izgatavojam pārsvarā no osis, bet iespējams izmantot arī ozolu, priedi, bērzu u.c. Apstrādē izmantojam tikai dabīgus materiālus (eļļa, vasks). Nodrošinām piegādi visā Latvijā.

Gulta

Gulta

Gulta

Drēbju statīvi

Drēbju statīvi ir viens no mūsu standarta izstrādājumiem. Drēbju statīvi pieejami uz vietas vienmēr - osis, ozols, priede, bērzs. Masīvkoka drēbju statīvs iederēsies jebkurā interjerā - viesu mājās, birojos, mājās un citur. Šis ir moderns un praktisks veids, kā uzglabāt dažāda veida drēbes un apavus. Personalizēšanai iespējams izveidot arī gravējumu (teksts vai logo). Dizains veidots tā, lai drēbju statīvs neaizņem daudz vietas (viena mala taisna, lai varētu pielikt pie sienas). Izgatavots no augstākās kvalitātes kokmateriāliem, rūpīgs roku darbs. Izmērs saliktā veidā 420x780x1435 mm (dziļums x platums x augstums). Apstrāde veikta ar dabisku eļļu. Piegāde tiek veikta ar kurjeru (izjauktā veidā). Iespējams saņemt arī ražotnē (saliktā veidā vai iepakojumā).

CenaPiegāde Latvijā ar kurjeruIndividuāls gravējumsPakarināmā daļa no metāla (melns)
Priede41.06+ 9.40+ 12.00+ 15.00
Bērzs51.05+ 9.40+ 12.00+ 15.00
Osis51.05+ 9.40
+ 12.00+ 15.00
Ozols66.05+ 9.40+ 12.00+ 15.00

* Norādītās cenas eiro (ar PVN).

* Drēbju statīvus iespējams izgatavot arī pēc individuāliem izmēriem (cena vienojoties). Lielākiem apjomiem iespējamas atlaides.

Drēbju statīvs

Drēbju statīvs

Drēbju statīvs